2018 Yılına Damga Vuran Jean Modelleri

Kot pantolonlar modası geçmeyecek olan ürünlerden oluşmakta olup, her geçen gün yeni modeller ile hem gözlerinizi hem de dolaplarınızı doldurmaktadır. Özellikle bu yıl bayan kot pantolon modellerinde 2018 modasının rüzgarı epeyce esmektedir. Bunun için yeni modeller bayanların epeyce ilgisini çekecek gibi görülmektedir. Bu yıla genel bir göz attığımızda düşük bel pantolonların tarih olacağı ve bunun yerine yüksek bellerin vitrinler de yerini aldığını görmekteyiz. Bunun dışında tabi ki desenli olan kot pantolon modellerini de gözden kaçırmamak gerekmektedir. Peki, detaylı olarak 2018 yılına damga vuran jean modelleri neler gelin birlikte incelemeye başlayalım.

Püsküllü Skinny Jean Modelleri

Geçtiğimiz yıl püskül oldukça moda olmuş olup, bu yıl kot modellerinde de püskül detaylar göz kamaştıracaktır. Özellikle bayan pantolon vitrinlerin de yer alacak olan püsküllü jean modellerinde dar ve vücuda yapışan modeller oldukça göz kamaştıracaktır. Renk ve desen seçenekleri ile gözleri kamaştıran bu jean modellerinde aynı zaman da desenliler de yer alacaktır. Aynı zaman da tüm vücut hatlarına uyumlu modeller de raflarda yerini alacaktır. Püsküllü jean modeli tercih edecek olan kişiler 2018 yılına damga vuran jean modelleri arasında yer alan skinny modelini tercih etmelidir. Bunun yanı sıra seçtiğiniz pantolonun desenlerine, yırtık olup olmadığına da önem vermelisiniz.

Desenli Jean Modelleri

Geçtiğimiz yıl da aslında ufak ufak yerini almaya başlayan desenli kot pantolon modellerinde bu yıl desen rüzgarı esecek. Özellikle kırmızı gül gibi farklı renkleri barındıran desenli pantolonlar da skinny modeller yine raflar da yerini alacak. Tabi ki bu modeller de gözlerden kaçmayan detay ise yüksek bel kot pantolonlarının bu yıl ön plana çıktığı olacak. 2018 yılına damga vuran jean modelleri kategorisinde aynı zaman da düşük bel de tabi ki tam anlamı ile hayatınızdan çıkmayacak. Halen daha bayanların tercihleri arasında yer alacak. Tabi ki moda akımında yüksek bel ve hatta kombinler de penyelerin içlerde yer aldığı kombinler sürekli karşınıza çıkacak. Bu modellere eşlik eden ayakkabılar ise spor ayakkabı bile olsa biraz yüksek tabanlı olacak gibi görünmektedir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer