2018 Yaz kot gömlek modası

Yaz aylarının gelmesiyle beraber tekrardan gündem konusu olan kot gömlekler bayanların vazgeçilmez kombinleri arasında yer almaktadır. 2018 kot gömlek modası yaz aylarının gelmesi ile parti gecelerinin vazgeçilmez bir parçası oluyor. Bayanların kolayca kombin yapabildiği ister etek isterseniz de pantolon ile kolay olarak giyebilmektedirler.

Kot gömlek kullanımından önce nereye gideceğinizi, nasıl bir ortam da giyeceğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü 2018 kot gömlek modası olarak bu modeller de pullu, desenli, zımbalı, simli gibi çeşitli detaylar bulunarak bu kot gömleklerin siyah mı ya da mavi mi olacağı da giyeceğiniz konuma göre önem arz etmektedir. 2017 yılın da göz önüne yavaş yavaş çıkmaya başlayan baskılı kot gömlekler bu senenin vazgeçilmez trendleri arasında bulanacağından hiç kuşkumuz bulunmamaktadır. Klasik kombinelerle beraber genellikle spor kombinelerle de bayanların yaz aylarında vazgeçilmezi olmaktadır.

Kot gömlek akımına geçilmesini ilk başta ünlüler kullanarak insanların da beğenmesiyle vazgeçilmez hale gelmektedir. Hem iş hayatında hem de günlük kullanım olarak rahat olması sebebiyle rahat bir şekil de giyebilirsiniz. İş hayatın da genel olarak bu kot gömlekler sade olarak kabul görmekle beraber günlük yaşamda desenli ya da farklı tasarımlar da kadınların ilgisini çekmektedir. Kullandığınız bu gömleklerin daha fazla göz alıcı olmasını istiyorsanız eğer kot gömleğinizin koyu renkler de ya da soluk renkler de seçmeniz tavsiye edilmektedir. Kot gömlekler ise cepli ve cepsiz olmak üzere tasarımları da sizlere sunulmaktadır.

2018 kot gömlek modası here sene olduğu gibi bu sene de yaz renklerinin vazgeçilmezi olarak mavi rengi ve tonları ön plana çıkmaktadır. Ama bu sene trend renkler arasında krem ve beyaz tonlarında ki kot gömlekleri sizlere çeşitli türler de gömlekler sunulmaktadır. Yaz aylarında birçok üretici sıcakların artmasından dolayı açık renkte kot gömlek üretimi yapmaktadır. Kadınlar isterlerse yuvarlak yaka isterlerse normal yaka veya dekolteli kot gömleklerini giyebilirler. Sıcak olması sebebi ile sizlere rahat ve salaş gömlekler ile beraber giyeceğiniz pantolon ya da eteklere uygun kombinler yaparak insanların dikkatlerini kolay bir şekil de çekebilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer