2018 Mom Jean Modelleri

Mom Jeanlar geçtiğimiz 2016 yılından bu yana en çok tercih edilen kot modelleri arasında yer almaktadır. Mom Jean Modelleri beli yüksek kesimli olan diz kesiminden itibaren bollaşan pantolondur. Mom kesim yurt dışında genellikte İngiliz kadınlarında filmlerinde sıklıkla gördüğümüz modeldir. Daha sonra bir moda ikonu haline gelmiştir. Daha salaş günlük olan kot modellerini şık kombinler yaparak ta kullanmanız mümkündür. Jeanlar çoğunlukla mavi tonlarında olmasına rağmen nadiren de olsa farklı tonlarda kullanılır. Kotlarda bol şekilde yırtık modeller mevcuttur. Aynı zamanda son günlerde kotlara ton değişimleri ve taş tasarımları eklenmiştir.

Mom Jean Kombin Önerileri

Mom jeanlerle günlük kombinler yapmak istiyorsanız kesinlikle beyaz t-shirt ya da beyaz kazaklar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çok salaş görünmesine rağmen oldukça şık görünen kot modeline her tarz kıyafet uyum sağlamaktadır. Mom Jean modelleri balıkçı yaka kazaklarla da kombin yapabilir hatta altına giyeceğiniz klasik ayakkabılarla oldukça dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Kurtarıcı haline gelen kot modelleri her yaş grubundan kadın tarafından kullanılmaktadır. Fakat bizlerin size tavsiyesi kilolu kadınlar bu tarz modellerden uzak durmaları gereklidir.

Yüksek Bel Mavi Mom Jean
Yüksek Bel Mavi Mom Jean

Çünkü kot modelleri kilolu kadınlarda pek şık durmamaktadır. Kesim itibariyle zaten kilolu kadınlar rahatlıkla kullanamayabilir. Şık bir davette bile bu pantolon modelini kullanabilirsiniz. Üzerinize giyeceğiniz bel kesimli kadife bir bluz ya da şık bir gömlekle oldukça başarılı kombinlere imza atabilirsiniz. Kot modelinin altına her tarzdan ayakkabı giyilebilir. Günlük kombinlerinize de snaker model ya da converse tarzı veya Air max spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Eğer gece için bir kombin yapıyorsanız yüksek topuk Stilettolar oldukça şık görünecektir. Spor tarzda kot olmasına rağmen şık ayakkabıları kaldırabilir özelliktedir.

Eğer tarz sahibi bir kadınsanız bu modelin altına yüksek kesim tarz botlarınızla da stilinizi konuşturabilirsiniz.

2018 Mom Jean Modelleri

Bu yılda trendler arasında yer alacak modellerde artık yırtık tasarımlardan çok pul ve taş işlemeleri revaçta olacaktır. 2017nin son günlerinde popüler olan taş işlemeleri Mom jeanlerdede oldukça şık ve spor görünmektedir. Sizlerde Mom Jean modelleri üzerine bujiterilerden alacağınız büyüklü küçüklü taşlar sayesinde başarılı tasarımlar yapabilir hatta kendinize ait kot modellerinin tasarımlarını insanlara tanıtarak alıcı bile bulabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer