2018 Jean İle Yapılan İş Kombinleri

İş hayatı özellikle bayanlar için oldukça zor ve meşakkatli bir durumdur. Bunun nedeni ise özellikle belli sorumlukları olan kişilerin iş hayatında şık olması biraz zor olmakla birlikte iş hayatı özellikle bakım gerektiriyorsa bunu uygulamak bir hayli zor olabilir. Biz bu konuda sizlere kolaylık sağlamak amacı ile 2018 jean ile yapılan iş kombinleri ile sizlere yenilikler sunacağız. Tabi ki bunu sunmadan önce jean modelleri ile yapılan kombinlerin iş yerinize uyum sağladığından emin olarak tercih etmelisiniz.

Jean kombinleri her zaman hem günlük yaşamda hem de iş alanında sıklıkla tercih edilmektedir. Jean modellerini sporlaştırmak mümkün iken aynı zaman da spor şık yani gideceğiniz davetler, toplantılara da sadece bir ayakkabı ile değiştirmek de mümkündür. Peki, 2018 jean ile yapılan iş kombinleri neler gelin birlikte inceleyelim.

Jean İle Şık Kombinler

Resimde de sizler ile paylaştığımız üzere jean kombinlerin de önemli olan onu klasikleştirmek ve şıklaştırmaktır. Aslında seçeceğiniz jean pantolonun veya ceketin önemi pek fazla bulunmamaktır. Onu nasıl ayakkabı ile ya da nasıl bir penye ile kombinlediğiniz çok önemlidir. Sizler ile resimlerden ayrı olarak bir kombin önerisinde bulunacağım. Özellikle fizik olarak iddialı kişilerin bu kombini dikkate almasını belirtmek isterim. Altınıza giydiğiniz koyu mavi ve yüksek bel dar jean pantolon ile üzerinize giydiğiniz beyaz salaş bir penye ile şık görünüme ulaşabilirken tabi ki bu kombini tamamlamak amacı ile üzerinize siyah bir blazer ceket altına ise spor şık bir topuklu ayakkabı tercih ederek kombini can alıcı yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu kombinde tamamlayıcı parçalar olan aksesuarlardan yararlanarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu kombin ile aslında iş toplantılar, iş yemekleri için kullanabilirken aslında sadelikten ödün vermediğiniz ve doğallığı seçtiğinizi de simgelemiş olursunuz.

Bu kombinin yanı sıra tabi ki farklı kombin önerileri için sizlere fikir olması açısından resimler paylaştık. Sizlere ve vücut hatlarınıza uygun olan kombini ayırt ederek 2018 modasına da ayak uydurabilirsiniz. 2018 jean ile yapılan iş kombinleri arasında seçim yaparken atlamamanız gereken tek nokta aslında vücut yapınız olmalıdır.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer