2018-2019 Çekici Kot Etek Modelleri

Bayanları yakından ilgilendiren konu üzerinden detaylı bir bilgi paylaşımı yapmak adına siz değerli ziyaretçilerimiz için aynı zamanda kombin önerilerine de değinerek yazımıza başlangıç yapmak istiyoruz. Paragrafımızın başında her ne kadar bayanları ilgilendiren konu üzerine değiniyor olsak da bir o kadar erkekleri de ilgilendiren bir bakış açısı ile etkileyici kot etek modelleri hakkında bazı ipuçları da vermeden edemeyeceğiz.

Öncelikle kot etek trend ya da moda kategorisine veda edip kategorisini artık ‘’ stil ‘’ alanında bulundurmaktadır. Kot parçalar son günlerde stil olarak anılmaya başlansa da kot etekler yine çekicilik ve etkileyicilik konusunda hiçbir şey kaybetmemiştir. Aksine daha rahat, daha kombine edilebilir modelleri ile gün yüzüne çıkmakta ve 2018 – 2019 çekici kot etek modelleri olarak da adından sıklıkla bu günlerde söz ettirmeye başlamıştır.

Denim Kot Etek Modeli 2018 Yılında Tercih Ediliyor

2017 yılını geride bıraktığımız bu günlerde 2018 yılını da moda bakımından dolu dolu yaşadığımız bir gerçektir. Özellikle yaz günlerine giriş yaptığımız bu ilkbahar günlerinde birçok bayan yaza merhaba demek için kot etek modelleri ile ilgilenmektedir. 2018 yaz ayı için sizi en güzel şekilde, çekici ve etkileyici gösterecek modeller yine diğer yıllarda olduğu gibi denim modellerdir.

Kot Etek İle Üniversite Stilini Yakalayabilirsiniz

Kot etekle üniversite stili aslında bir stil olarak günümüzde karşımıza çıkmaktadır. Bu kombinin adı üniversite stili olsa da illa üniversiteli olmanıza gerek yoktur. Her kesimden, yer yaştan kişi bu stili kendisine öre kombin ederek tercih edebilir. Kombin için üst kısımlar renkli olmalıdır. T-Shirt ya da daha kısa parçalar olabilir. Ayakkabı olarak tercihiniz siyah – beyaz karışımları ya da sade olarak önerilir ayrıca topuksuz tavsiyemiz arasınadır.

Dökümlü T-Shirt veya Bluz İle Denim Kot Ceketler

Ayakkabı konusunda sorun yok, etek konusunda hiç problem yok fakat üstüne ne giyeceğim konusunda sorunlarınıza bir türlü çare bulamadıysanız öncelikle beyaz renklerde ya da açık tonlarda dökümlü olmak şartı ile bluz deneyebilirsiniz. Bluz yerine Tişörtler de dökümlü olursa harika bir sonuç alabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer