2017 Yaz Modasında Hangi Trendler Yükseliyor?

2017 yaz modası günden güne belirginleşmeye ve trendleri de etkisi altına almaya devam ediyor. Yazın ilk günlerinden itibaren bazı trendler düşüşe geçerken bazı trendler de hızlı bir yükseliş seyrine girdi. Sokak modasında da ön plana çıkan bu trendler arasında en çok göze çarpan beyaz spor ayakkabılar oluyor. Hem kıyafete kolayca uyum sağlayan beyaz spor ayakkabılar yalın ve modern görünümü ile yaz kombinlerini süslüyor.

Tüller Nakışlarla Bileşti

Geçtiğimiz sezonda kıyafetlerde tül detayları bir hayli ön plana çıkmıştı. Yaz sezonuyla birlikte tüllere nakışlar da eklendi. Kıyafetlere hafif otantik bir hava kazandıran tül zemine işlenen nakışlar sezonun en dikkat çeken trendi olmayı da başarıyor. Sadece otantik kesimlerde değil tişörtler üzerinde dahi kullanılan tül ve nakış harmanı şıklığın yanı sıra modern ve trend bir görünüm sergilemek noktasında da imdadınıza yetişebilir.

Omuz Dekoltesi Yükselişte

Şaşırtan trendlerden biri olarak değerlendirilebilecek omuz dekoltesi yaz sezonunda kadınların yüzünü güldüren bir trend olacak. Çünkü vücudu daha zarif gösteren düşük omuzlu kıyafetler feminen bir görünüm elde edilmesi için de sıklıkla tercih edilebiliyor.

Dekolte şeklinde omuzları açıkta bırakan kıyafetleri de tercih edebilir ve bu trendi yaşatabilirsiniz. Elbette bu durumda sütyen askısının görünmesi gibi bir sıkıntı doğuyor. Bu noktada önerimiz askısız büstiyer stili sütyenleri tercih etmeniz olacak.

Kenarlar Köşeler Paçalar Püsküllendi

Özellikle kot kumaştan hazırlanan kıyafetlerde püskül detayı yükselen bir trend olmayı da başarıyor. Paçaları püsküllü jean modellerinin ardından uçları püskül detayı ile hareketlendirilmiş olan kot etekler de yine ön plana çıkmaya başladı. Çok daha eğlenceli bir hava kazandıran püsküller kot şortları dahi etkisi altına alıyor.

Püskül Trendine Rakip Geldi

Ancak püskül trendine gayet zorlu bir rakip olabilen işlemeler ve payetler de yükseliş grafiği sergileyen trendler arasındaki yerini koruyor. Ayakkabıları dahi etkisi altına alabilen işlemeler kıyafetlerde zarif noktaları vurgulamak için kullanılabilir. Kot pantolonlarda da karşınıza çıkacak olan işlemeler sezon boyunca yükselişini de koruyan bir trende dönüşüyor. Hatta 2017 yaz modasına damgasını vurabilir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer