2017 İlkbahar Yaz Jean Trendleri

Kot kumaştan dizayn edilen pantolonlar, etekler, ceketler ve tulumlar her sezonda trendlerin belirleyicisi dahi olabiliyor. Özellikle rotasını sokak modasına çevirenler ve sokak giyimini başlı başına bir stile dönüştürenler için 2017 – 2018 ilkbahar yaz jean kombinleriyakın markajda bulunuyor. Bu sezon kot pantolonlarda ve kot ceketlerde bol miktarda işleme ve dikiş detayı görmeye hazır olun. Sade kot pantolon duruşu yerini daha hareketli, daha dinamik ve daha eğlenceli kot duruşuna bırakıyor.

Renkli İplikler Revaçta

Renkli iplikler kullanılarak hazırlanan işlemeler son dönemin yükselen trendi olmaya başlamıştı. İşleme furyası 2017 ilkbahar yaz jean trendleriile yükselişe geçerek modanın kalbine yerleşmeye hazırlanıyor. Ayrıca yırtık kot modasının da geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda da Jean trendleri arasında yakaladığı liderliği kaptırmayacak. Sökülmüş paça görünümü yılın trendleri arasında ön plana çıkan bir başka detay oluyor.

Sökülmüş Ayrıntılar Jeanlerde Her Yerde

Boyfriend Yırtıklı Jean
Boyfriend Yırtıklı Jean
Yüksek Bel Paçası Püsküllü Skinny Jean
Yüksek Bel Paçası Püsküllü Skinny Jean

Sökülmüş ayrıntılar sadece pantolon paçalarında değil, cep kenarlarında, pantolonların bel hatlarında ya da bacak kısımlarında olabilir. Sökülmüş trendini bir tık yukarıya çeken derin kesikler de 2017 – 2018 ilkbahar yaz jean kombinleriiçerisinde göze çarpıyor. Özellikle diz ve baldır kısımlarında kullanılan derin kesikler hoş bir dekolte yaratarak kot pantolonlara da bambaşka bir hava kazandırıyor. Tercihiniz bu trendi şimdiden yakalayarak kendi stilinize uyarlamaktan asla kaçınmayın. Yakın zamanda sokak modasında da derin kesikleri bol miktarda görmeye hazırlanın.

İlkbahar Yaz Trendlerinde Dikkat Çekenler

Düşük Bel Yamalı Skinny Jean
Düşük Bel Yamalı Skinny Jean
Yüksek Bel İspanyol Paça Mavi Jean
Yüksek Bel İspanyol Paça Mavi Jean
Yüksek Bel Mavi Mom Jean
Yüksek Bel Mavi Mom Jean
Yüksek Bel Yırtık Skinny Jean
Yüksek Bel Yırtık Skinny Jean

Dikkatle incelediğinizde 2017 ilkbahar yaz jean trendleriarasında parchwork detayları da bulunuyor. Bazen kadınsı bazen de çocuksu bir görünüm sergileyen bu detaylar baskı ya da işleme formuyla kot pantolonları, kot etekleri ya da kot ceketleri süslüyor. Bu sezonda kot pantolonların en çok paça bölümleri değişime uğruyor. Sökük paça trendinden az önce bahsetmiştik. Ancak paçalardaki tek değişim sökülmüş paça görünümü değil. Uzun püsküller de kot pantolonların paçalarında karşınıza çıkmaya başlayacak. Üstelik kısa paça trendine uygun olan modellerde dahi bu ayrıntı kullanılabiliyor.

Boyfriend kot pantolonlar her zamankinden daha fazla ön plana çıkacak. Bu sezon çok dar kot pantolonları giyip çıkarmaya çalışmaktan kurtulabilirsiniz. Bir boyfriend kesim kot pantolon alarak yaz boyunca konforun ve rahatlığın keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Bu tasarımlarda taşlanmış görünüm ve yırtık diz trendi hakim olduğundan seçimlerinizi bu yönde yapmaya özen gösterin. Üzerinde armalar bulunan boyfriend kotlar da yine sezon içerisinde sizi yanız bırakmayacak. Eğlenceli kombinler hazırlamanız için en ideal seçim armalı ya da işlemeli boyfriend kot pantolonlar olabilir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer